Služby a ceník

Osobní styling

Nákupy

Nákupy oblečení můžou být občas pořádná fuška. Patříte mezi lidi, kteří u toho potí krev a přesto odcházejí s prázdnou? Nebo naopak plníte skříň oblečením, které následně nechcete nebo ani nemáte s čím a kam nosit? Tak s tím už se trápit nemusíte. Na společných nákupech ulovíme nadčasové a dobře kombinovatelné kousky, které prostě nebudete chtít sundat.

Třídění šatníku

Plní se vám skříň oblečením, které nenosíte a zřejmě ani nosit nebudete? Potřebujete si udělat pořádek v tom, co s čím nosit a proč? Snadná pomoc! Společně se podíváme do vašeho šatníku, vytřídíme věci, které vám nedělají dobrou službu a povíme si, čím je vhodné vzniklé místo na ramínkách vyplnit. To vše bezbolestně, rychle a v příjemné atmosféře. Na vaše oblíbené kousky máte samozřejmě právo veta.

Konzultace

Nevíte, jak v tom chodit? Ráda připravím hodinový miniworkshop stylu jen a jen pro vás.

Kurz efektivního nakupování

Potřebuje váš šatník vzpruhu, ale vy ani vaše peněženka se necítíte na to ho obměnit celý najednou? Přijďte na „kurz efektivního nakupování“, při kterém si osaháte to dobré i to špatné, naučíte se vyhýbat kouskům, které vám dobrou službu neudělají a objevit poklady, pro které stojí za to žít. Nemusíte si nic kupovat, budete jenom zkoušet, kombinovat a učit se a pro vysněné kousky se vrátíte třeba až po výplatě.

Styling kapely

Nejen, že to v kapele musí šlapat, ale taky ladit (barevně samozřejmě). Chcete se sami sobě na instáči a facebooku přeci líbit! Postarám se o to, aby to tak bylo a stylové outfity vám přivezu až pod nos.

Workshop pro firmy

Chcete, aby vaši zaměstnanci znali zásady správného oblékání, ovládali slovníček dresscodů a bezchybně tak reprezentovali nejen sebe, ale také vaši firmu? Ráda pro vás připravím zhruba dvouhodinový workshop, během kterého si na názorných příkladech ukážeme a vysvětlíme, jak na to, rozptýlíme mýty o etiketě a v příjemné atmosféře rozebereme všechny nikdy nevyslovené otázky.

Kurzy naučmese.cz

© 2017 Gabrielazimova.cz