Služby a ceník

Osobní styling

Nákupy

          Nákupy oblečení můžou být občas pořádná fuška. Patříte mezi lidi, kteří u toho potí krev a přesto odcházejí s prázdnou? Nebo naopak plníte skříň oblečením, které následně nechcete nebo ani nemáte s čím a kam nosit? Tak s tím už se trápit nemusíte. Na společných nákupech nejenže ulovíme nadčasové a dobře kombinovatelné kousky, ale hlavně si řekneme, jak se šatník tvoří, aby dělal radost a ne starost, po čem v obchodech koukat a co nechat raději ležet. Nejen, že tak obohatíte svůj šatník o pár budoucích oblíbených kousků, ale hlavně se naučíte nakupovat smysluplně a chytře, abyste už vždycky měli co na sebe.

Třídění šatníku

      Plní se vám skříň oblečením, které nenosíte a zřejmě ani nosit nebudete? Potřebujete si udělat pořádek v tom, co s čím nosit a proč? Snadná pomoc! Společně se podíváme do vašeho šatníku, vytřídíme věci, které vám nedělají dobrou službu a povíme si, čím je vhodné vzniklé místo na ramínkách vyplnit. To vše bezbolestně, rychle a v příjemné atmosféře. Na vaše oblíbené kousky máte samozřejmě právo veta.

Kurz efektivního nakupování

Na nákup kompletního efektivního šatníku to zatím nevidíte, ale rádi byste se dozvěděli, jak se vyvarovat pořizování nesmyslů a naučili se, jak si místo toho pořídit kousky, jejichž koupě nebudete nikdy litovat? Pak je Kurz efektivního nakupování přesně pro vás! Dorazit na něj můžete sami anebo po předchozí domluvě klidně s kamarádkou/maminkou/dcerou.

Tvorba konkrétního looku

    Jste zvaní na svatbu, pohovor nebo jakoukoliv jinou akci s dresscodem nebo bez něj a nevíte si rady? Ráda vám vymyslím a vytvořím jeden kompletní outfit, ve kterém zazáříte (případně doporučím také vizážistku).

Konzultace

     Máte otázky ohledně oblékání, které vám nedají spát? Tápete, kde začít se změnou stylu?  Potřebujete názorně ukázat nebo vysvětlit, jak s šatníkem efektivně pracovat a mít vždy co na sebe? Během dvou hodinek vám nad kávou (nebo online) osvětlím cokoliv bude potřeba a navíc přihodím mnou psaný Manuál efektivního nakupování, který vám do budoucna poslouží jako tahák.

Styling kapely

        Nejen, že to v kapele musí šlapat, ale taky ladit (barevně samozřejmě). Chcete se sami sobě na instáči a facebooku přeci líbit! Postarám se o to, aby to tak bylo a stylové outfity vám přivezu až pod nos.

Art direction a produkce

aneb Vymyslím a zařídím vám focení/natáčení od A do Z

         Potřebujete vizuály, které chytí za srdce, ale do plánování a vymýšlení se vám nechce? Nevěšte hlavu, celý koncept pro vás nejenom vymyslím, ale také produkčně i kreativně zaštítím jeho realizaci od shánění modelů nebo prostoru až po odevzdání finálních materiálů.

Workshop pro firmy

      Chcete, aby vaši zaměstnanci znali zásady správného oblékání, ovládali slovníček dresscodů a bezchybně tak reprezentovali nejen sebe, ale také vaši firmu? Ráda pro vás připravím zhruba dvouhodinový workshop, během kterého si na názorných příkladech ukážeme a vysvětlíme, jak na to, rozptýlíme mýty o etiketě a v příjemné atmosféře rozebereme všechny nikdy nevyslovené otázky.

Kurzy naučmese.cz

     Jestli máte pocit, že individuální styling není pro vás, ale přesto se o efektivní oblékání a osobní styl zajímáte (nebo chcete zajímat), mrkněte na seznam mých kurzů na platformě Naučmese.cz a přijďte si se mnou popovídat tam. Kurzy probíhají buď online anebo ve vypsaných termínech a to v pohodové atmosféře malých skupinek.

Pro víc informací přejděte na odkaz a potom klikněte na kurz, který vás zajímá.

© 2017 Gabrielazimova.cz | Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.