Služby a ceník

Osobní styling

Nákupy/Kurz efektivního nakupování

Nákupy oblečení můžou být občas pořádná fuška. Patříte mezi lidi, kteří u toho potí krev a přesto odcházejí s prázdnou? Nebo naopak plníte skříň oblečením, které následně nechcete nebo ani nemáte s čím a kam nosit? Tak s tím už se trápit nemusíte. Na společných nákupech nejenže ulovíme nadčasové a dobře kombinovatelné kousky, ale hlavně si řekneme, jak se šatník tvoří, aby dělal radost a ne starost, po čem v obchodech koukat a co nechat raději ležet. Nejen, že tak obohatíte svůj šatník o pár budoucích oblíbených kousků, ale hlavně se naučíte nakupovat smysluplně a chytře, abyste už vždycky měli co na sebe.

Třídění šatníku

Plní se vám skříň oblečením, které nenosíte a zřejmě ani nosit nebudete? Potřebujete si udělat pořádek v tom, co s čím nosit a proč? Snadná pomoc! Společně se podíváme do vašeho šatníku, vytřídíme věci, které vám nedělají dobrou službu a povíme si, čím je vhodné vzniklé místo na ramínkách vyplnit. To vše bezbolestně, rychle a v příjemné atmosféře. Na vaše oblíbené kousky máte samozřejmě právo veta.

Tvorba konkrétního looku

Jste zvaní na svatbu, pohovor nebo jakoukoliv jinou akci s dresscodem nebo bez něj a nevíte si rady? Ráda vám vymyslím a vytvořím jeden kompletní outfit, ve kterém zazáříte (případně doporučím také vizážistku nebo kadeřnici).

Konzultace

Nevíte, jak v tom chodit? Ráda připravím dvouhodinový miniworkshop stylu jen a jen pro vás.

Styling kapely

Nejen, že to v kapele musí šlapat, ale taky ladit (barevně samozřejmě). Chcete se sami sobě na instáči a facebooku přeci líbit! Postarám se o to, aby to tak bylo a stylové outfity vám přivezu až pod nos.

Kurzy naučmese.cz

Jestli máte pocit, že individuální styling není pro vás, ale přesto se o efektivní oblékání a osobní styl zajímáte (nebo chcete zajímat), mrkněte na seznam mých kurzů na platformě Naučmese.cz a přijďte si se mnou popovídat tam. Kurzy probíhají ve vypsaných termínech a to v pohodové atmosféře malých skupinek. Pro víc informací klikněte na konkrétní kurz, který vás zajímá.

Workshop pro firmy

Chcete, aby vaši zaměstnanci znali zásady správného oblékání, ovládali slovníček dresscodů a bezchybně tak reprezentovali nejen sebe, ale také vaši firmu? Ráda pro vás připravím zhruba dvouhodinový workshop, během kterého si na názorných příkladech ukážeme a vysvětlíme, jak na to, rozptýlíme mýty o etiketě a v příjemné atmosféře rozebereme všechny nikdy nevyslovené otázky.

© 2017 Gabrielazimova.cz